Meniu

Apie mus

Mūsų įmonė didžiuojasi surinktu darbuotojų kolektyvu ir maža darbuotojų kaita. Turime 17 metų patirtį darbe su hidraulika ir mechanika. Mūsų patirtis ir atsakingas darbas paskatina klientų pasitikėjimą. Kruopščiai testuodami perrinktus mazgus užtikriname kokybę ir mažą garantinių atvejų kiekį. Tačiau problemų iškildavo kai klientai pamiršdavo, kad po remonto būtina tinkamai prižiūrėti automobilį. Dėl to kiek įmanoma detaliau aprašėme vairo sistemos priežiūros taisykles. Daliname brošiūras su garantinėmis sąlygomis bei pasakojame klientams apie gedimų prevenciją. Dėl šių pastangų garantinių atvejų dar labiau sumažėjo. Nusprendėme padidinti hidraulinių vairo kolonėlių garantinį laikotarpį nuo 1 iki net 2 metų. Tai suteikė mums didelį konkurencinį pranašumą.
Jau prieš 10 metų pastebėjome tendenciją, kad automobiliuose didėja elektrinių vairo stiprintuvo sistemų, o nuo 2013 metų tapo aišku, kad automobilių industrijos ateitis siejama su elektromobiliais. Siekiame būti pirmaisiais ir stipriausiais elektrinių vairo stiprintuvų siurblių, elektrinių vairolazdžių stiprintuvų bei elektrinių vairo kolonėlių srityje. Jau keletą metų bendradarbiaujame su Lietuvos universitetais. Turime užsienio partnerių Ispanijoje, Lenkijoje ir Italijoje, kur stažuojasi mūsų darbuotojai. Atkaklus veržimasis ir investicijos padėjo mums įgyti patirties ir jau drąsiai suteikiame 1 metų garantiją mūsų atliktiems darbams elektrinių vairo mazgų restauravime. Elektrinių mazgų remonto dalis 2015 m. sudarė tik apie 5% apyvartos, o 2016 m. pakilo iki 15%.
 

DIREKTORIUS
EVALDAS BANYS

KODĖL VERTA RESTAURUOTI KOLONĖLĘ PAS MUS?

Fatal error: Uncaught TypeError: Cannot access offset of type string on string in /home/vairokol/domains/vairoma.lt/public_html/wp-content/themes/vairoma/subtemplate/page-module2.php:258 Stack trace: #0 /home/vairokol/domains/vairoma.lt/public_html/wp-includes/template.php(792): require() #1 /home/vairokol/domains/vairoma.lt/public_html/wp-includes/template.php(725): load_template() #2 /home/vairokol/domains/vairoma.lt/public_html/wp-includes/general-template.php(206): locate_template() #3 /home/vairokol/domains/vairoma.lt/public_html/wp-content/themes/vairoma/page.php(5): get_template_part() #4 /home/vairokol/domains/vairoma.lt/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('...') #5 /home/vairokol/domains/vairoma.lt/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('...') #6 /home/vairokol/domains/vairoma.lt/public_html/index.php(17): require('...') #7 {main} thrown in /home/vairokol/domains/vairoma.lt/public_html/wp-content/themes/vairoma/subtemplate/page-module2.php on line 258