Meniu
GEDIMO NUSTATYMAS

Visų pirma reikia identifikuoti problemą. Tik tada sužinosite tiksliau kiek gali kainuoti jos šalinimas. Vairas staiga tapo sunkus? Išgirdote keistus garsus atsirandančius besukant vairą? Atsirado vairo laisvumas? Ar galima toliau važiuoti ar geriau automobilį kelti ant traliuko, kad dar labiau jam nepakenkti? Ar vairo stiprinimo sistema hidraulinė ar elektrinė? Tiksliai identifikuoti problema bus paprasčiausia jei atvažiuosite pas mus į servisą iš anksto susitarus Jums patogiu laiku. Jei atvykti negalite ar galbūt kai skaitote ši tekstą mes nedirbame - užpildykite užklausos formą ir mes su jumis susisieksime. Taip pat galite pažiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Su mumis galite susisiekti telefonu darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00 val. Dėl operatyvesnio pokalbio visada prašome pradžiai įvardinti automobilio modelį, markę ir pagaminimo metus, bei gedimo pobūdį. Mes jums patarsime ir pakonsultuosime, bei sutarsime abiems pusėms tinkantį laiką automobilio apžiūrai. Jei gedimas jau aiškus ir nustatytas kitame servise, užregistruosime automobilį remontui. Jei skaitant ši tekstą mes nedirbame parašykite mums užpildę užklausos formą ir mes su jumis operatyviai susisieksime jūsų nurodytais kontaktais.

AUTOMOBILIO APŽIŪRA

Jums patogiu laiku sutarsime apžiūrėti automobilį ir nustatyti gedimą. Tokia apžiūra kainuoja nuo 0 iki 20eurų. Jei gedimą šalinti ir remontuoti automobilį patikėsite mums, apžiūros kaina bus išminusuota iš remonto kainos, taigi APŽIŪRA BUS NEMOKAMA. Ne visada pirminės apžiūros metu galima nustatyti gedimą. Būna atvėju, kai tik dalinai atardžius automobilio detales galime pasakyti gedimas pobūdį. Informuosime, jei automobilį reikia palikti, o jei negalėsit - sutarsim kitą Jums patogų laiką. Tokiu atvėju pirminė apžiūra taip pat bus NEMOKAMA. Perspėjame, kad tikslę kainą retai kada galime pateikti po apžiūros ir ją patikslinsime tik išardę detalę. Tačiau visada stengiamės įvardinti visus galimus variantus. Atminkite, kad ardant automobilį galime pastebėti papildomų gedimų ir dėl to gali išaugti galutinė remonto kaina.

DETALĖS APŽIŪRA

Remontuojame ir atveštas kituose servisuose išimtas detales. Prieš remontą jas apžiūrime vizualiai, o reikalui esant prijungiame prie vieno iš stendų. Galime pasigirti didžiausia vairo sistemų diagnostikos baze pabaltijos šalyse. Turime net penkis stendus: hidraulinių vairo kolonėlių stendą, hidraulinių vairo stiprintuvo siurblių stendą, elektrohidraulinių vairo stiprintuvo siurblių (EHPS) stendą, elektrinių vairo kolonėlių stendą, hidraulinių sistemų plovimo stendą.

SAMATOS SUDARYMAS

Po apžiūros Jums įvardinsime gedimą ir pateikisime darbų ir detalių kainas. Stengiamės išaiškinti netechnine kalba ir kiekvienam vairuotojui suprantamai kas nutiko ir svarbiausia kodėl nutiko tokia bėda. Paaiškinsime kaip galima išvenkti gedimų ar bent jau sumažinti gedimų riziką. Taip pat samatą surašysime raštu. Taip pat rašome išvadas, oficialius apžiūros aktus bei defektavimo aktus draudimams bei kitoms įstaigoms.

AUTOMOBILIO REMONTAS

Mūsų servise Jūs visada būsite informuoti apie reikalingų detalių bei darbų kainas. Remonto eigoje pastebėję papildomą problema visada informuosime ir Jums norint sutvarkysime, o jei darbų neatliekame patys, rekomenduosime kur galėsite tuos darbus atlikti. Jei mūsų remonto kaina pasirodys per didelė, pasiūlysim naudotą detalę su garantija iš savo ar savo partnerių sandelų. Šiuo metu savo sandelyje turime daugiau nei 600 naudotų bei naujų vairo sistemos detalių, o mūsų partnerių sandeliuose daugiau nei 2000 detalių. Taip pat dirbame su didžiąja dalimi didmeninių automobilių detalių tiekėjų Lietuvoje bei Lenkijoje. Turime partnerių Lenkijoje, Ispanijoje, Italijoje bei Kinijoje. Mūsų meistrai turi 17 metų patirtį vairo sistemų remonto srityje. Mes kokybiškai suremontuosime ir dėl to drąsiai duosime net iki 2 metų garantiją hidraulinėms vairo kolonėlėms. Mūsų atliekami darbai, bei mums patikėti automobiliai yra apdrausti nuo galimos žalos Jūsų turtui.

DETALĖS REMONTAS

Galite atvešti ir kitame servise išimtą vairo sistemos detalę. Tačiau jei nėra aiškumo dėl gedimo geriau susitarę atvažiuokite apžiūrai. Yra didelis procentas atvežamų detalių kuriom nenustatom gedimo, t.y. gedimas būna kitoje vairo sistemos detalėje. Tokiu atvėju jūs bereikalingai gaištate laiką ir pinigus už bereikalingą detalių išiminėjimą.

Kad įvertintumėm atveštos detalės tikslią remonto kainą dažniausiai reikia pilnai išardyti detalę. Po išardymo mes jus informuosime telefonu apie tikslią kainą ir remonto terminus. Jei visgi remonto kaina jums pasirodys per didelė tai jums pasiūlysime naudotą arba restauruotą detalę su garantija. Už ardymą jums nereikės mokėti nebent būtu sutarta kitaip detalės priėmimo metu.

Detales plauname aukšto slėgio plovykloje. Keičiame visas pagrindines detales, o ne tik pačias būtiniausias, dėlto restauruojamas mazgas tarnaus ilgai.

Visiems savo atliktiems darbams suteikiame garantiją. Net ir garantijai pasibaigus atliekame pogarantinį remonta taikydami nuolaidas. Garantinio remonto metu atsitikus negarantiniam gedimui taip pat darome nuolaidas darbams. Mums svarbi mūsų reputacija ir svarbūs mūsų klientai.

 

Laukiam Jūsų atvykstant! Būtina išankstinė registracija.